Certyfikaty, odznaczenia

1. Certyfikat „Klub Bezpiecznego Puchatka” w II edycji programu w 2010/2011 roku.

2. Certyfikat za uczestnictwo w programie „5 porcji warzyw, owoców lub soku”. Szkoła otrzymała Certyfikat za aktywne promowanie dobrych nawyków żywieniowych oraz kształtowanie nawyków prozdrowotnych  w trosce o właściwą dietę wśród uczniów klas I – III w ramach programu edukacyjnego „5 porcji warzyw, owoców lub soku”.

3. Wyróżnienie UNICEF za zaangażowanie i aktywne uczestnictwo w Konkursie UNICEF na najbardziej zaangażowaną społeczność szkolną roku 2008.

4. Europejska Odznaka Jakości eTwinning za projekt „Legends of Europe” - kliknij

5. Europejska Odznaka Jakości eTwinning za projekt „Europ Spring Festiwal” – kliknij

6. Certyfikaty eTwinning za zrealizowane projekty:

a) We do a film about our city – kliknij

b) The world of  fairy teles – kliknij

c) Exchanging PhotoStories -kliknij

d) Young Painters – kliknij

e) Our class - kliknij

f) Christmas in Europe – kliknij

g) Show us your city – kliknij

h) Music of the World for all Children – kliknij

i) Christmas in Europe -kliknij