Dzień Życzliwości

21 listopada w Dniu Życzliwości Samorząd Uczniowski przygotował wesołe buźki dla wszystkich uczniów. Rozwiesił tez na szkolnych korytarzach hasła mówiące o tym ,że warto być życzliwym dla innych. Np.”Życzli­wość i uśmiech na twarzy ot­worzą każde drzwi” . Pamiętajcie  więc, w atmosferze, życzliwości,sympatii i serdeczności przyjemniej się żyje!

opiekunki SU
Dorota Adamiec-Lis
Marzena Dzionek

WYBORY

25 X przeprowadzono wybory na przewodniczącego szkoły. Poprzedziła je dwutygodniowa kampania wyborcza. Kandydaci wywieszali plakaty, rozdawali ulotki. Spotkali się  też ze swoimi wyborcami, przedstawiali  swoje pomysły i plany pracy w samorządzie, wyborcy  zadawali  pytania, które dotyczyły wyposażenia szkoły, uatrakcyjnienia zajęć itp.  W  wyborach wzięły  udział 222 osoby (z klas 1-6).
112 głosów oddano na OLIWIĘ TRYBEK z 6b, która została wybrana  przewodniczącą szkoły. Jej zastępczynią została KAROLINA WOLAK z 5b.
Na apelu wręczono im listy gratulacyjne od p. Dyrektor i Grona Pedagogicznego, oraz  drobne upominki. Nowa przewodnicząca podziękowała swoim wyborcom. Gratulujemy!”

Kliknij, żeby zobaczyć zdjęcia

M. Dzionek