Dyplomy, wyróżnienia 2012/2013

I miejsce, Fabian Jabłoński, Konkurs mitologiczny - kliknij
I miejsce,
Dawid Gawroński, Konkurs mitologiczny - kliknij
Wyróżnienie,
Zuzanna Celeban, ogólnopolski konkurs Albus 2013 z języka angielskiego - kliknij
III miejsce,
Monika Ciosk, Szkolny Konkurs Recytatorski, Wiosna w literaturze – kliknij
I miejsce,
SP32, VIII Sesja Matematyczna, Umiemy myśleć nieszablonowo - kliknij
V miejsce,
SP32, finał IV edycji Wojewódzkiego Konkursu – Edukacja regionalna w szkole -kliknij
V miejsce, Olga Gwiazdowicz, finał IV edycji Wojewódzkiego Konkursu – Edukacja regionalna w szkole -kliknij
V miejsce, Karolina Kaleta, finał IV edycji Wojewódzkiego Konkursu – Edukacja regionalna w szkole -kliknij
V miejsce, Bartosz Korzeniewski, finał IV edycji Wojewódzkiego Konkursu – Edukacja regionalna w szkole -kliknij
V miejsce,
Kornelia Turek, finał IV edycji Wojewódzkiego Konkursu – Edukacja regionalna w szkole - kliknij
I miejsce,
SP32, Ekologiczny Konkurs Plastyczny, XV Eko Dzień Godności – kliknij
Wyróżnienie
, Paulina Słoniec, klasa 3a, Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Fruwające stworzenia” - kliknij
Wyróżnienie,
Maria Mickiewicz, klasa 3a, Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Fruwające stworzenia” - kliknij
Wyróżnienie,
Aleksandra Janik, klasa 3a Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Fruwające stworzenia” – kliknij
I miejsce
, Paulina Słoniec, klasa 3a, Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bohaterowie baśni Hansa Chrystiana Andersena” – kliknij
I miejsce,
Nina Ambroży, klasa 3a, Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania – kliknij
III miejsce, Aleksandra Janik, klasa 3a, IV Międzyszkolny Turniej Matematyczno – Informatyczny „Jeden z dziesięciu”-kliknij
Wyróżnienie,
Aleksandra Janikklasa 3a, Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ziemia – czysta Planeta”  – kliknij
Wyróżnienie
, Mateusz Włoczek, klasa 3a, X Międzyszkolna Mała Olimpiada Matematyczna – kliknij
Dyplom Uznania Śląskiego Kuratora Oświaty dla Karoliny Kalety -kliknij
Dyplom Uznania Śląskiego Kuratora Oświaty dla Kornelii Turek -kliknij
Dyplom Uznania Śląskiego Kuratora Oświaty dla Olgi Gwiazdowicz -kliknij
Dyplom Uznania Śląskiego Kuratora Oświaty dla Niny Ambroży - kliknij
III miejsce,
Agnieszka Pietras, Regionalny Konkurs Plastyczny „Kot marzeń”-kliknij
III miejsce, Julian Misztela, Regionalny Konkurs Plastyczny „Kot marzeń”-kliknij
I miejsce,
Maja Gruszczyńska, Regionalny Konkurs Plastyczny „Kot marzeń”-kliknij
III miejsce, Aleksandra Janik, Nina Ambroży, Maria Mickiewicz, klasa 4c, Gra terenowa z okazji dnia książki-kliknij
I miejsce, Dawid Adamiec, Gra terenowa z okazji dnia książki-kliknij
I miejsce, Natalia Pupel, Gra terenowa z okazji dnia książki-kliknij
III miejsce, Kamil Kurzak, Ogólnopolski konkurs plastyczny „Sanatorium – jestem na TAK”! -kliknij
III miejsce, Julia Chuda, Miejskie igrzyska młodzieży szkolnej, Pływanie -kliknij
III miejsce, Kaja Rajek, II Międzynarodowy Miting „Szukamy Młodych Talentów” -kliknij
II miejsce, Kaja Rajek, Miejskie igrzyska młodzieży szkolnej, Pływanie -kliknij
III miejsce, Szkoła Podstawowa nr 32, Miejskie igrzyska młodzieży szkolnej, Pływanie dziewcząt -kliknij
III miejsce, Szkoła Podstawowa nr 32, Miejskie igrzyska młodzieży szkolnej, Mini piłka siatkowa dziewcząt -kliknij
Wyróżnienie, Kamil Kasprzak, klasa 4c, Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego, „WINTER ADVENTURE” – kliknij
I miejsce, Agata Gorszanin, klasa 4c, Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego, „WINTER ADVENTURE” – kliknij
Wyróżnienie
, Dawid Dudek, klasa 5a, Międzyszkolny Konkurs na grafikę komputerową „Moja podróż na Marsa” – kliknij
Wyróżnienie, Zuzanna Sikora, klasa 5a, Międzyszkolny Konkurs na grafikę komputerową „Moja podróż na Marsa” – kliknij
III miejsce, Kamila Mucha, klasa 5a, Międzyszkolny Konkurs na grafikę komputerową „Moja podróż na Marsa” - kliknij
III miejsce,
Nina Ambroży, klasa 3a, Miejski Konkurs Wiedzy „Częstochowa – moje miasto” – kliknij
II miejsce,
Paulina Słomiec klasa 3a, Maeusz Włoczek klasa 3a, Karolina Wolak klasa 3b, Międzyszkolny Turniej Świetlic – kliknij
I miejsce
, Kamil Ścislowski,klasa 6b, Międzyszkolny Konkurs Literacki „Częstochowa w dziecięcych limerykach” -kliknij
Wyróżnienie, Paulina Słoniec, klasa 3a,Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Piękno zimowych krajobrazów” – kliknij
Wyróżnienie,
Monika Ciosk, klasa 6b,Międzyszkolny Konkurs Literacki „Częstochowa w dziecięcych limerykach” - kliknij
I miejsce
, Paulina Słoniec, klasa 3a,Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Święty Mikołaj nadchodzi” – pod hasłem „Pierwsza Gwiazdka” – kliknij
Wyróżnienie, Paulina Słoniecklasa 3a, Konkurs „Reksio – mój przyjaciel” – kliknij
Wyróżnienie, Patryk Więckowkiklasa 3a, Konkurs „Reksio – mój przyjaciel” – kliknij
Wyróżnienie, Nina Ambrożyklasa 3a, Konkurs „Reksio – mój przyjaciel” – kliknij
Wyróżnienie, Jakub Mitzel, klasa 3a, Konkurs „Reksio – mój przyjaciel” – kliknij
I miejsce,
Paulina Słoniec, klasa 3a, Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ozdoba choinkowa” - kliknij
Wyróżnienie
ArturPakulski, klasa 6b, Międzyszkolny Konkurs na prezentację multimedialną „ Maria Skłodowska-Curie – kobieta niezwykła” – kliknij
Wyróżnienie, Michał Karlakklasa 5a,Międzyszkolny Konkurs na prezentację multimedialną „ Maria Skłodowska-Curie – kobieta niezwykła” – kliknij
III miejsce, Paweł Janik, klasa 5a, Międzyszkolny Konkurs na prezentację multimedialną „ Maria Skłodowska-Curie – kobieta niezwykła” – kliknij
I miejsce Karolina Garkowienko, Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Kompozycje z jesiennych liści drzew” – kliknij
III miejsce Maria Mickiewicz, klasa 3a, Miejskim Konkursie Plastycznym organizowanym dla szkół podstawowych i gimnazjów, „Reksio – mój przyjaciel” – kliknij
I miejsce
, Paulina Słoniec, klasa 3a, Międzyszkolnym Konkursie, „Zakładka do książki”- kliknij
III miejsce, Maja Mroczek, klasa 0a, Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Chotomalia” – kliknij
III miejsce,
Wiktoria Rubin, klasa 1b, Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesienny las – „kliknij
III miejsce
, Julia Pawlukiewicz, klasa 1b, Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Chotomalia” – kliknij
III miejsce,
Jakub Mitzel,klasa 3a, Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Chotomalia” – kliknij
II miejsce,
Aleksandra Janik, klasa 3a,Regionalny  Konkurs „Fascynujący świat owadów” – kliknij
Wyróżnienie, Paulina Słoniec, klasa 3a,Konkurs Plastyczny „Czcij ojca swego i matkę swoją” – kliknij
Wyróżnienie, Aleksandra Janik,klasa 3a, Konkurs „Dary jesieni” - kliknij
Wyróżnienie, Natalia Misiak, klasa 3a, Konkurs „Dary jesieni” - kliknij
I miejsce, Paulina Słoniec, klasa 3a, Miejski Konkurs Plastyczny „Inspiracje dziełami Mistrza – Jerzego dudy – Gracza” - kliknij

owad10logo1

logo_etwennin1             bipbip