Dyplomy, wyróżnienia 2014/2015

I miejsce, Wiktoria Kowalikkliknij
Wyróżnienie, SP32kliknij
Wyróżnienie, SP32 - kliknij
I miejsce, Martyna Respondekkliknij
II miejsce, Iga Kulasiewiczkliknij
III miejsce, Nikola Panasewiczkliknij
I miejsce, Kornelia Boreckakliknij
Wyróżnienie, Adela Celebankliknij
III miejsce, Anastazja Stachurskakliknij
Wyróżnienie, Ida Kulasiewicz - kliknij
Wyróżnienie, Adela Caban - kliknij
I miejsce, Maja Mroczek - kliknij
Wyróżnienie, Paulina Drygaskliknij
Wyróżnienie, Nastia Fiksatkliknij
Wyróżnienie, Mateusz Tomalski - kliknij
III miejsce, Martyna Respondekkliknij
III miejsce Patrycja Politańska - kliknij
II miejsce Jakub Orlikowski - kliknij
I miejsce Kornelia Borecka - kliknij
III miejsce, Oliwia Stacherczak, kliknij
II miejsce, Estera Polak, kliknij
III miejsce, Ada Celeban, kliknij
I miejsce, Anita Bociek, kliknij
II miejsce, SP 32, kliknij
Wyróżnienie, Zofia Wiłun, kliknij
Wyróżnienie, Sebastian Stankowski, kliknij
Wyróżnienie, Oliwia Gwazda, kliknij
II miejsce, Martyna Respondek, kliknij
Wyróżnienie, Klaudia Romańska, kliknij
Wyróżnienie, Dominika Piechowicz, kliknij
Wyróżnienie, Aron Ficenes, kliknij
III miejsce, Anita Bociek, kliknij
Wyróżnienie, Zofia Wiłun, kliknij
Wyróżnienie, Zofia Wiłun, kliknij
Wyróżnienie, Paulina Drygas, kliknij
II miejsce, Oliwia Stacherczak, kliknij
Wyróżnienie, Mateusz Kosmala, kliknij
Wyróżnienie, Mateusz Tomalski, kliknij
III miejsce, Estera Polak, kliknij
Wyróżnienie, Anastazja Stachurska, kliknij
Wyróżnienie, Wiktoria Kowalik, kliknij
III miejsce, Martyna Respondek, kliknij
I miejsce, Estera Polak, kliknij
II miejsce, Natalia Mysłek, kliknij
Wyróżnienie, Wiktoria Kowalik, kliknij
III miejsce, Anastazja Stachurska, kliknij
II miejsce, Estera Polak, kliknij
I miejsce, Wiktoria Kowalik, kliknij
II miejsce, Kacper Górniaszek, kliknij
III miejsce, Filip Górniaszek, kliknij
I miejsce, Mateusz Tomalski, kliknij
I miejsce, Martyna Respondek, kliknij
Wyróżnienie, Natalia Mysłek, kliknij
Wyróżnienie, Mateusz Tomalski, kliknij
III miejsce Estera Polakkliknij
II miejsce Kacper Górniaszekkliknij
I miejsce Natalia Mysłek - kliknij

owad10logo1

logo_etwennin1             bipbip