Dyplomy, wyróżnienia 2011/2012

 

II miejsce Mateusz Mróz w konkursie „Eco – kibicowanie” – kliknij

Wyróżnienie Nicola Wypych w konkursie Zdolniachy - kliknij

II miejsce Michał Wąsowicz w konkursie Zdolniachy - kliknij

II miejsce Iga Książek w konkursie Zdolniachy - kliknij

III  miejsce Wiktoria Staszewska w konkursie Zdolniachy - kliknij

II miejsce Michał Wąsowicz w konkursie Zdolniachy - kliknij

II miejsce Gabriela Misztela w konkursie Zdolniachy - kliknij

Wyróżnienie Marcin Śliwakowski w konkursie Zdolniachy - kliknij

Wyróżnienie Dominik Chudy w Ogólnopolskim Konkursie „Albus 2012″ – kliknij

Wyróżnienie Dawid Adamiec w Ogólnopolskim Konkursie „Albus 2012″ – kliknij

III miejsce Patryk Kubiak w Wojewódzkim Konkursie – Edukacja regionalna w szkole - kliknij

III miejsce Joanna Prokopenko w Wojewódzkim Konkursie – Edukacja regionalna w szkole - kliknij

III miejsce Julia Chuda w Wojewódzkim Konkursie – Edukacja regionalna w szkole - kliknij

III miejsce Julia Niewiadomska w Wojewódzkim Konkursie – Edukacja regionalna w szkole - kliknij

III miejsce Krzysztof Prokopenko w Wojewódzkim Konkursie – Edukacja regionalna w szkole - kliknij

Dyplom uznania Śląskiego Kuratora Oświaty dla Krzysztofa Prokopenko – kliknij

Dyplom uznania Śląskiego Kuratora Oświaty dla Patryka Kubiak – kliknij

Dyplom uznania Śląskiego Kuratora Oświaty dla Joanny Prokopenko – kliknij

Dyplom uznania Śląskiego Kuratora Oświaty dla Krzysztofa Prokopenko – kliknij

Wyróżnienie Piotr Czajka w finale X edycji Miejskiego Konkursu Ortograficznego „Dyktuś” - kliknij

II miejsce Nikola Łużak w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pisanka wielkanocna” – kliknij

III miejsce Zuzanna Celeban w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pisanka wielkanocna” – kliknij

III miejsce Wiktoria Kalwak w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pisanka wielkanocna” – kliknij

I miejsce Krzysztof Prokopenko w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pisanka wielkanocna” – kliknij

Wyróżnienie Weronika Ziętal w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pisanka wielkanocna” – kliknij

Wyróżnienie Oliwia Gizler w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pisanka wielkanocna” – kliknij

II miejsce Nicola Tomza w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pisanka wielkanocna” – kliknij

I miejsce Paulina Słoniec w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Dzika Afryka” – kliknij

II miejsce Sebastian Kamiński w Miejskim Konkursie Plastycznym „Pisanka wielkanocna” – kliknij

II miejsce Wiktoria Respondek w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Wiosenna łąka” – kliknij

III miejsce Paulina Słoniec w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Wiosenna łąka” – kliknij

II miejsce Gabrysia Misztela w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Nasze lektury – książki, które nas uczą i bawią” – kliknij

I miejsce Weronika Jończyk w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Nasze lektury – książki, które nas uczą i bawią” – kliknij

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 32 w Wojewódzkim Konkursie „Edukacja regionalna w szkole” – kliknij

Dyplom uznania Śląskiego Kuratora Oświaty dla Julii Chuda – kliknij

II miejsce Kacper Kukuła w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Magiczny Świat Tuwima” - kliknij

Dyplom dla Mateusza Włochowicza Najlepszego Bramkarza w Turnieju Mini Piłki Nożnej Chłopców - kliknij

Dyplom dla Kamila Gawrońskiego Najlepszego Zawodnika w Turnieju Mini Piłki Nożnej Chłopców - kliknij

I miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 32 w Turnieju Mini Piłki Nożnej Chłopców - kliknij

II miejsce Aleksandra Janik w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Dokarmiamy ptaki” - kliknij

I miejsce Maksymilian Wochnik w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Dokarmiamy ptaki” - kliknij

I miejsce Paulina Sloniec w Międzyszkolnym Konkursie „Zakładka do książki” – kliknij

Wyróżnienie Paulina Słoniec w Miejskim Konkursie Plastycznym „Literatura dziecięca pędzlem malowana” Zima w książce – kliknij

I miejsce Natalia Pupel w  Konkursie Literackim „Mitologia w/g Jana Parandowskiego”  - kliknij

I miejsce Natalia Pupel w Szkolnym Konkursie Literackim „Mój wiersz – koty, kotki, koteczki”  - kliknij

II miejsce Oliwia Nowakowska w Szkolnym Konkursie Literackim „Mój wiersz – koty, kotki, koteczki”  - kliknij

Wyróżnienie Maksymilian Wochnik w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Maska karnawałowa” – kliknij

II miejsce Paulina Słoniec w II edycji konkursu przyrodniczo – plastycznego „Przyroda w oczach dziecka”   – kliknij

Wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 32 w Międzyszkolnym Konkursie  „Mini Playback Show”  – kliknij

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 32 w Międzyszkolnym Konkursie  „Mini Playback Show”  - kliknij

Wyróżnienie Aleksandra Janik w Międzyszkolnym Konkursie „Zakładka do książki” – kliknij

Wyróżnienie Kacper Kukuła w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Wiosna w literaturze” – kliknij

II miejsce Joanna Prokopenko w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Wiosna w literaturze”  – kliknij

II miejsce Agnieszka Słomian Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Pływanie – kliknij

III miejsce Olga Gwiazdowicz Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Pływanie – kliknij

III miejsce Dawid Adamiec w  Konkursie Literackim „Mitologia w/g Jana Parandowskiego”  – kliknij

II miejsce Sebastian Rabenda w  Konkursie Literackim „Mitologia w/g Jana Parandowskiego”  – kliknij

II miejsce Iga Książek w  Konkursie Literackim „Mitologia w/g Jana Parandowskiego”  - kliknij

Wyróżnienie Natalia Pupel w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej - kliknij

Wyróżnienie Joanna Prokopenko w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Kobieto, puchu marny…”  – kliknij

I miejsce Kacper Kukuła w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Kobieto, puchu marny…”  - kliknij

I miejsce Paulina Słoniec w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ilustrujemy ulubione bajki i baśnie”  – kliknij

III miejsce Nina Ambroży w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ilustrujemy ulubione bajki i baśnie”  - kliknij

II miejsce Natalia Pupel w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Baśniowe wycinanki” – kliknij

I miejsce Natalia Kurcbard w Miejskim Konkursie Plastycznym „Literatura dziecięca pędzlem malowana” Zima w książce – kliknij

II miejsce Nina Ambroży w Miejskim Konkursie Plastycznym „Literatura dziecięca pędzlem malowana” Zima w książce - kliknij

III miejsce Aleksandra Janik w Miejskim Konkursie Plastycznym „Literatura dziecięca pędzlem malowana” Zima w książce - kliknij

III miejsce Natalia Kurcbard w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Maska karnawałowa” - kliknij

III miejsce Krzysztof Prokopenko w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Maska karnawałowa” – kliknij

Nagroda w VII Wojewódzkiej Wystawie Szopek Bożonarodzeniowych – kliknij

I miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 32 w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Bohaterowie Jeżycjady są wśród nas” - kliknij

II miejsce dla drużyny Szkoły Podstawowej nr 32 w Międzyszkolnym Turnieju Świetlic „Późna jesień” - kliknij

II miejsce Jakub Mitzel w Miejskim Konkursie Muzyczno – Recytatorskim „Misiowanki – piosenki i wierszowanki z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia” – kliknij

III miejsce Paula Olbryś w Miejskim Konkursie Muzyczno – Recytatorskim „Misiowanki – piosenki i wierszowanki z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia” – kliknij

I miejsce Paulina Słomiec w Miejskim Konkursie Plastycznym „Inspiracje Dziełami Mistrza – Jerzy Duda – Gracz” - kliknij

II miejsce Natalia Kurcbard w Miejskim Konkursie Plastycznym „Inspiracje Dziełami Mistrza – Jerzy Duda – Gracz” - kliknij

II miejsce Piotr Kramer (Srebrny Klucz Do Tajemnic Wszechświata) w XX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Starachowice 2010 – kliknij

I miejsce w projekcie „Zdolniacha w szkołach” – kliknij

III miejsce w XI Międzyszkolnym Marszu na Orientację „Inomania” – kliknij

owad10logo1

logo_etwennin1             bipbip