List do absolwentów

DRODZY ABSOLWENCI !

Interesują nas Wasze losy, dlatego pragniemy, abyście podzielili się    z nami swoimi życiowymi sukcesami. Ciekawi nas, jak potoczyło się Wasze życie, co teraz robicie, czy pracujecie, czy uczycie się jeszcze? Czekamy na Wasze e-maile ( sp32czwa@wp.pl). Piszcie do nas , chętnie wspólnie z nauczycielami i uczniami powspominamy Absolwentów naszej szkoły.

Nasza szkoła może poszczycić się wieloma Absolwentami, którzy osiągnęli sukces w życiu zawodowym. Do grona tego należą artyści: muzycy i malarze; nauczyciele – wicekurator oświaty, dyrektor szkoły; lekarze ; przedstawiciele władz miasta- radni; sportowcy; przedstawiciele mediów- dziennikarz.

Szkoła  współpracuje z absolwentami między innymi poprzez udostępnianie sali gimnastycznej, realizację praktyk studenckich, udział w ważnych uroczystościach szkolnych, częste wizyty i spotkania z nauczycielami oraz zapisy swoich dzieci do naszej szkoły.
Jeżeli znajdziecie chwilę czasu i wypełnicie załączoną anonimową ankietę, to pozwoli nam to na poznanie opinii o naszej szkole.     Wasze uwagi i spostrzeżenia wykorzystamy na poprawę jakości pracy szkoły, na której bardzo nam zależy.